![Ali Tekataş on X: "Türkiye bize gıpta ile bakacak. 20 yıllık belediyecilik tecrübemizle Elazığ'ımızı Türkiye'nin yaşanılabilir en güzel şehri yapacağız. Haydi #Elazığ, hep birlikte güzel günlere yürüyeceğiz. https://t.co/xBMfmGjvtv" / X Ali Tekataş on X: "Türkiye bize gıpta ile bakacak. 20 yıllık belediyecilik tecrübemizle Elazığ'ımızı Türkiye'nin yaşanılabilir en güzel şehri yapacağız. Haydi #Elazığ, hep birlikte güzel günlere yürüyeceğiz. https://t.co/xBMfmGjvtv" / X](https://pbs.twimg.com/media/GAH1seVXoAA9-3x.jpg)
Ali Tekataş on X: "Türkiye bize gıpta ile bakacak. 20 yıllık belediyecilik tecrübemizle Elazığ'ımızı Türkiye'nin yaşanılabilir en güzel şehri yapacağız. Haydi #Elazığ, hep birlikte güzel günlere yürüyeceğiz. https://t.co/xBMfmGjvtv" / X
![Ali Tekataş on X: "Sevdamız olan #Elazığ'ımız için AK Parti Elazığ Belediye Başkan aday adaylık müracaatımızı gerçekleştirdik. Bizim bu şehre dair çok güzel hayallerimiz var. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz. https://t.co/Wq0TOt2xbP" / Ali Tekataş on X: "Sevdamız olan #Elazığ'ımız için AK Parti Elazığ Belediye Başkan aday adaylık müracaatımızı gerçekleştirdik. Bizim bu şehre dair çok güzel hayallerimiz var. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz. https://t.co/Wq0TOt2xbP" /](https://pbs.twimg.com/media/F_JYht5WIAE7ePa.jpg)
Ali Tekataş on X: "Sevdamız olan #Elazığ'ımız için AK Parti Elazığ Belediye Başkan aday adaylık müracaatımızı gerçekleştirdik. Bizim bu şehre dair çok güzel hayallerimiz var. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz. https://t.co/Wq0TOt2xbP" /
Trabzon İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan aday adayı... | Instagram
Genel Müdürümüz Ali Tekataş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle mesaj yayımladı. Bir ülkenin ve şehrin kalkınm... | Instagram
![TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş: "Elazığlılar adına Trabzon'a teşekkür ediyorum" - Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş: "Elazığlılar adına Trabzon'a teşekkür ediyorum" - Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi](https://karadenizdesonnoktacomtr.teimg.com/crop/1280x720/karadenizdesonnokta-com-tr/images/haberler/2020/01/tiski_genel_muduru_ali_tekatas_elaziglilar_adina_trabzona_tesekkur_ediyorum_h53732_2136e.png)
TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş: "Elazığlılar adına Trabzon'a teşekkür ediyorum" - Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi
![Belediye Başkan Adaylığını Alamayan Ali Tekataş Soluğu Yeniden Trabzon'da Aldı! - Trabzon Haberleri - Son dakika güncel Trabzon Haber Belediye Başkan Adaylığını Alamayan Ali Tekataş Soluğu Yeniden Trabzon'da Aldı! - Trabzon Haberleri - Son dakika güncel Trabzon Haber](https://static.daktilo.com/sites/1262/uploads/2024/01/30/belediye-baskan-adayligini-alamayan-ali-tekatas-solugu-yeniden-trabzonda-aldi-7.webp)