Bitti alıştım yokluğuna..., ., . Hoşunuza gittiyse takip edebilirsiniz 🖤, ., .#keşfet #viral #fyp #şiir #şiirsokakta #siirsokakta #şiirheryerde #siir
![okutansoz on Tumblr: Tam diyorum ki, tamam yokluğuna alıştım, iyiyim. Sonra karşıma bir şey çıkıyor, seni anımsatan herhangi bir şey. Ben yine yerle... okutansoz on Tumblr: Tam diyorum ki, tamam yokluğuna alıştım, iyiyim. Sonra karşıma bir şey çıkıyor, seni anımsatan herhangi bir şey. Ben yine yerle...](https://64.media.tumblr.com/90e475b85c2b4d5381917db4ced81770/tumblr_o7g6fa3oDf1u243xwo1_1280.jpg)
okutansoz on Tumblr: Tam diyorum ki, tamam yokluğuna alıştım, iyiyim. Sonra karşıma bir şey çıkıyor, seni anımsatan herhangi bir şey. Ben yine yerle...
Alıştım mı yokluğuna, Vaz mı geçiyorum varlığından, Tedirginim aslında, Ya başkasını seversem, İnan o zaman seni hayatım boyunca affetmem…, #şiirheryerde #şiirsokakta #ufukbuyruk #view #sunset
![dudaktankaleme👈 @dudaktankaleme👈 . "Alıştım" ne hüzünlü bir kelimedir. Yokluğuna alıştım dersin, boğazında düğümlenir göz yaşları. Hü… | Kitap, Edebiyat, Hüzünlü dudaktankaleme👈 @dudaktankaleme👈 . "Alıştım" ne hüzünlü bir kelimedir. Yokluğuna alıştım dersin, boğazında düğümlenir göz yaşları. Hü… | Kitap, Edebiyat, Hüzünlü](https://i.pinimg.com/originals/11/4a/90/114a90f57531fcfd9d1113da6883fbba.jpg)