![Aksaray Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi on X: "Öğrencilerimiz, kuaför ekibi önce traş oldular sonra da lokma ve dondurma🍦ikramı ile ağızlarını tatlandırdılar. https://t.co/Yzej7QlWKd" / X Aksaray Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi on X: "Öğrencilerimiz, kuaför ekibi önce traş oldular sonra da lokma ve dondurma🍦ikramı ile ağızlarını tatlandırdılar. https://t.co/Yzej7QlWKd" / X](https://pbs.twimg.com/media/FUy7fyaXEAEAtn-.jpg)
Aksaray Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi on X: "Öğrencilerimiz, kuaför ekibi önce traş oldular sonra da lokma ve dondurma🍦ikramı ile ağızlarını tatlandırdılar. https://t.co/Yzej7QlWKd" / X
![Kuddusi Bakar on X: "“SAMİMİYETLE” Aksaray Kanuni İmamhatip Lisesi Önder Okul Başkanımız Servet Ulu ve Yönetim Kuruluyla ilk Toplantımızı yaptık. https://t.co/exavFMbydL" / X Kuddusi Bakar on X: "“SAMİMİYETLE” Aksaray Kanuni İmamhatip Lisesi Önder Okul Başkanımız Servet Ulu ve Yönetim Kuruluyla ilk Toplantımızı yaptık. https://t.co/exavFMbydL" / X](https://pbs.twimg.com/media/DNaH_J0XkAAn1I1.jpg)
Kuddusi Bakar on X: "“SAMİMİYETLE” Aksaray Kanuni İmamhatip Lisesi Önder Okul Başkanımız Servet Ulu ve Yönetim Kuruluyla ilk Toplantımızı yaptık. https://t.co/exavFMbydL" / X
![Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmenleri ve Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilerimiz Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmenleri ve Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilerimiz Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](http://aksaray.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2019_03/21111031_IMG_6248.jpg)
Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmenleri ve Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilerimiz Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HACI ÖMER KARTAL, RECEP TAYYİP ERDOĞAN PROJE İMAM HATİP LİSESİ ve KANUNİ İMAM HATİP ORTAOKULU' NU ZİYARET ETTİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HACI ÖMER KARTAL, RECEP TAYYİP ERDOĞAN PROJE İMAM HATİP LİSESİ ve KANUNİ İMAM HATİP ORTAOKULU' NU ZİYARET ETTİ](https://aksaray.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2021_11/29171057_IMG_1962.jpg)