ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ | Cumhuriyet Bayramı satranç turnuvası Agora AVM etkinlik salonunda başladı.Katilan tüm sporcularımıza başarılı bir turnnuva diliyoruz. | Facebook
Antalya Lions Kulübü - Antalya Lions Kulüpleri Satranç Turnuvası, 7-12 yaş arası Çocuklar, Kadınlar ve Açık Yaş Kategorileri ile Agora Avm'de... Kayıt için, 👇🏻👇🏻👇🏻 www.antalya.tsf.org.tr'ye başvurabilirsiniz... | Facebook
![Satrancın küçük ustaları Agora'da yarışacak - Lider Gazete: Antalya Haber ve Antalya Spor Son Dakika Haberleri Satrancın küçük ustaları Agora'da yarışacak - Lider Gazete: Antalya Haber ve Antalya Spor Son Dakika Haberleri](https://lidergazete.com/upload/news/satrancin-kucuk-ustalari-agora-da-yarisacak.jpg)