Kedici Dergisi - Geleneksel Kedi Evi Şenliğimizin birinci adımı Adore Mobilya Kedi Evi Toplu Konut Dağıtımı bugün saat 14:00'de başlayacaktır. Bu yıl 30 bin gibi inanılmaz bir rakam için tüm hazırlıklar tamamlandı.
Karşıyaka Belediyesi - Can Dostlarımız Üşümesin Diye Kedi Evi Dağıtıyoruz... Adore Mobilya, HayKonfed (Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu) ve Belediyemiz iş birliği gerçekleştirilecek Kedi Evi dağıtımı ile soğuk kış günlerinde can dostlarımızın yaşam
Adore - Bu kış, 8. Geleneksel Ücretsiz Kedi Evi dağıtımımız 9 Aralık'ta başlıyor 📣 📣 📣 Bu yıl kedi evleri, kargoda yığılmayı engellemek üzere kademeli olarak haftalık dağıtılacaktır. ❗Birkaç önemli hatırlatmamız var❗
![Yılın en sevilen kampanyası başladı: Yalnızca kargo parasına kedi evi alın | Yeşilist | Herkes için yeşil Yılın en sevilen kampanyası başladı: Yalnızca kargo parasına kedi evi alın | Yeşilist | Herkes için yeşil](https://www.yesilist.com/wp-content/uploads/2017/12/rsz_recently_updated5-001.jpg)
Yılın en sevilen kampanyası başladı: Yalnızca kargo parasına kedi evi alın | Yeşilist | Herkes için yeşil
![CHP'li Altıok, Meclis ve civarında yaşayan kediler için kedi evleri kurdurdu « PolitikYol.com | Yorum, Analiz, Haber Sitesi CHP'li Altıok, Meclis ve civarında yaşayan kediler için kedi evleri kurdurdu « PolitikYol.com | Yorum, Analiz, Haber Sitesi](https://i0.wp.com/www.politikyol.com/wp-content/uploads/2017/12/kedievi2.jpg?fit=1328%2C747&ssl=1)