![İlçe Müftümüz, Kaymakam Dr. Adil NAS Riyasetinde Sütçü İmam Üniversitesi Pazarcık Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne Atanan Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Fetih YANARDAĞ'I Ziyaret Edip, Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu İlçe Müftümüz, Kaymakam Dr. Adil NAS Riyasetinde Sütçü İmam Üniversitesi Pazarcık Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne Atanan Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Fetih YANARDAĞ'I Ziyaret Edip, Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu](https://webdosyasp.diyanet.gov.tr/muftuluk/UserFiles/kahramanmaras/Ilceler/pazarcik/UserFiles/Images/6df742c7-f203-42d0-90fb-d645a23dba1b_750x422.jpg)
İlçe Müftümüz, Kaymakam Dr. Adil NAS Riyasetinde Sütçü İmam Üniversitesi Pazarcık Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne Atanan Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Fetih YANARDAĞ'I Ziyaret Edip, Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu
![Sihaguvder on Twitter: "Mülki İdare Amiri Sayın Doç. Dr. Adil Nas Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü Sayın Tanzer Erdem'e ilgi alakaları için teşekkür ederiz https://t.co/MFqkUev7Nq" / Twitter Sihaguvder on Twitter: "Mülki İdare Amiri Sayın Doç. Dr. Adil Nas Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü Sayın Tanzer Erdem'e ilgi alakaları için teşekkür ederiz https://t.co/MFqkUev7Nq" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/FADVuLHXMAIvsf0.jpg)
Sihaguvder on Twitter: "Mülki İdare Amiri Sayın Doç. Dr. Adil Nas Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü Sayın Tanzer Erdem'e ilgi alakaları için teşekkür ederiz https://t.co/MFqkUev7Nq" / Twitter
![Sivas Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü on Twitter: "Vali Vekilimiz Sayın Adil Nas'ın, İl Müdürümüz Harun Tan'ın ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Epik'in açılış konuşmalarının ardından Sivas Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü on Twitter: "Vali Vekilimiz Sayın Adil Nas'ın, İl Müdürümüz Harun Tan'ın ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Epik'in açılış konuşmalarının ardından](https://pbs.twimg.com/media/FFoCapeX0AQhIAY.jpg)
Sivas Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü on Twitter: "Vali Vekilimiz Sayın Adil Nas'ın, İl Müdürümüz Harun Tan'ın ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Epik'in açılış konuşmalarının ardından
AFAD Sivas on Twitter: "Vali Yardımcısı Sayın Adil NAS Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti https://t.co/FHZEcuJvfR https://t.co/Vkzhrq2IJE" / Twitter
![Vali Yardımcısı Dr. Adil Nas Bayan Milli Güreş Takımı ile kaza, haberi, kaza, asayiş, yakalandı niğde, bor, ulukışla, çiftlik, Vali Yardımcısı Dr. Adil Nas Bayan Milli Güreş Takımı ile kaza, haberi, kaza, asayiş, yakalandı niğde, bor, ulukışla, çiftlik,](https://www.borhaber.net/images/haberler/vali_yardimcisi_dr_adil_nas_bayan_milli_gures_takimi_ile_1312493412.jpg)