Mustafa AK 🇹🇷 on Twitter: "Keçiören ilçe emniyet müdürü Şerafettin Demir'e görevine yeni başlaması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. https://t.co/Jg6JeSRVas" / Twitter
![Lokman Ertürk on Twitter: "Ankara Seymenler Kulübü Derneği Başkanı Şerafettin Demir ve Yönetim kurulu üyelerini Kahramankazan Belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı Teşekkür ederim https://t.co/WEUs7wIJJD" / Twitter Lokman Ertürk on Twitter: "Ankara Seymenler Kulübü Derneği Başkanı Şerafettin Demir ve Yönetim kurulu üyelerini Kahramankazan Belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı Teşekkür ederim https://t.co/WEUs7wIJJD" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DPJURWJXkAATr1s.jpg)
Lokman Ertürk on Twitter: "Ankara Seymenler Kulübü Derneği Başkanı Şerafettin Demir ve Yönetim kurulu üyelerini Kahramankazan Belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı Teşekkür ederim https://t.co/WEUs7wIJJD" / Twitter
![Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ve Beraberindeki Heyeti Bakanlığımızda Ağırladık | Özgül ÖZKAN YAVUZ Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ve Beraberindeki Heyeti Bakanlığımızda Ağırladık | Özgül ÖZKAN YAVUZ](https://ozgulozkanyavuz.com/yuklemeler/2022/12/Ankara-Seymenler-Kulubu-2.jpg)
Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ve Beraberindeki Heyeti Bakanlığımızda Ağırladık | Özgül ÖZKAN YAVUZ
![Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ve Beraberindeki Heyeti Bakanlığımızda Ağırladık | Özgül ÖZKAN YAVUZ Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ve Beraberindeki Heyeti Bakanlığımızda Ağırladık | Özgül ÖZKAN YAVUZ](https://ozgulozkanyavuz.com/yuklemeler/2022/12/Ankara-Seymenler-Kulubu-5.jpg)