Ne olurdu kokunun da fotoğrafı olsaydı... Şükrü Erbaş, Otların Uğultusu Altında • • • • • • #ŞükrüErbaş #edebi... | Instagram
Ne olurdu kokunun da fotoğrafı olsaydı... Şükrü Erbaş, Otların Uğultusu Altında • • • • • • #ŞükrüErbaş #edebi... | Instagram
🕊Meliha Korkmaz🌿 on X: "İncinme değil bu Öfke değil Ah! değil. Ötesi... çok ötesi. Tam bir yürek çöküntüsü Ruhun taşa dönmesi Aklın büyük yalnızlığı. İnsana olan inancını yitirme! Şükrü Erbaş Otların Uğultusu
![Tüyap Kitap Fuarı on X: "Şükrü Erbaş 27 Eylül'de ''Otların Uğultusu Altında'' adlı şiir dinletisi ile Diyarbakır Kitap Fuarı'nda, kaçırmayın! #iyikivarsınedebiyat #kitapfuarı #diyarbakırkitapfuarı https://t.co/zBVowj759V" / X Tüyap Kitap Fuarı on X: "Şükrü Erbaş 27 Eylül'de ''Otların Uğultusu Altında'' adlı şiir dinletisi ile Diyarbakır Kitap Fuarı'nda, kaçırmayın! #iyikivarsınedebiyat #kitapfuarı #diyarbakırkitapfuarı https://t.co/zBVowj759V" / X](https://pbs.twimg.com/media/DnhdxHPW4AEl_Qu.jpg)
Tüyap Kitap Fuarı on X: "Şükrü Erbaş 27 Eylül'de ''Otların Uğultusu Altında'' adlı şiir dinletisi ile Diyarbakır Kitap Fuarı'nda, kaçırmayın! #iyikivarsınedebiyat #kitapfuarı #diyarbakırkitapfuarı https://t.co/zBVowj759V" / X
![Kübra Orak adlı kullanıcının edebiyat panosundaki Pin | Ilham verici sözler, Ilham veren sözler, Kitap sırtı Kübra Orak adlı kullanıcının edebiyat panosundaki Pin | Ilham verici sözler, Ilham veren sözler, Kitap sırtı](https://i.pinimg.com/originals/4d/67/64/4d67648f501e6f4defc7ef1dfd57bfdb.jpg)
Kübra Orak adlı kullanıcının edebiyat panosundaki Pin | Ilham verici sözler, Ilham veren sözler, Kitap sırtı
Pia Kitabevi - Dönemimizin En İyi Şairlerinden biri olan Şükrü Erbaş yeni kitabı “Otların Uğultusu Altında” vesilesiyle 20 Ocak Pazar Saat 14:00'dan itibaren Kitabevimizde siz değerli okurları ile buluşuyor Yer:Pia Kitabevi Adres:1483
![yas günlüğü on X: "üç yıldır yüzün dünyanın tek fotoğrafı, üç yıldır senden yapılmış bir kapıyım. bunu da sen öğrettin biliyor musun? sevmek ölümden uzun sürüyormuş.” Şükrü Erbaş, otların uğultusu altında https://t.co/VvboOIkF6T" / yas günlüğü on X: "üç yıldır yüzün dünyanın tek fotoğrafı, üç yıldır senden yapılmış bir kapıyım. bunu da sen öğrettin biliyor musun? sevmek ölümden uzun sürüyormuş.” Şükrü Erbaş, otların uğultusu altında https://t.co/VvboOIkF6T" /](https://pbs.twimg.com/media/Ea8k4rKXQAAqvYB.jpg)