AK Parti Denizli on X: "📍 Özay Gönlüm Meydanı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingini meydanlara sığmayacak bir coşku ile gerçekleştirdik. Bu coşkumuza ortak olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz! 31 Mart'ta zaferimizi
DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü
Zolan, "Özay Gönlüm, gönlümüzde yaşıyor" - Pamukkale Haber | Denizli Haber - Denizli Haberleri