Ergene Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği - Velimeşe Osb de bulunan Dede oyuncak fabrikasını dernek yönetimi olarak ziyarette bulunduk.Bizleri samimi ve içten karşılayan fabrika üretim Müdürü Gürhan beye teşekkür ederiz.Rabbim birliğimizi daim
![Yerli ve Milli Üretim on Twitter: "Ülkemizde ithal ürünlerin ağırlıkta olduğu oyuncak sektörüne yerli bir üretim tesisi daha dahil oldu. Dolu Oyuncak firmasının Tekirdağ Çorlu'da tamamlanan dev fabrikası geçtiğimiz günlerde üretime başladı. Yerli ve Milli Üretim on Twitter: "Ülkemizde ithal ürünlerin ağırlıkta olduğu oyuncak sektörüne yerli bir üretim tesisi daha dahil oldu. Dolu Oyuncak firmasının Tekirdağ Çorlu'da tamamlanan dev fabrikası geçtiğimiz günlerde üretime başladı.](https://pbs.twimg.com/media/FL5Q9a3WUAEIW_R.jpg:large)
Yerli ve Milli Üretim on Twitter: "Ülkemizde ithal ürünlerin ağırlıkta olduğu oyuncak sektörüne yerli bir üretim tesisi daha dahil oldu. Dolu Oyuncak firmasının Tekirdağ Çorlu'da tamamlanan dev fabrikası geçtiğimiz günlerde üretime başladı.
![Mesleğim Hayatım | Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde bulunan 4 meslek lisesi, koronavirüs sürecinde hijyen malzemeleri üreterek 7 milyon 481 bin lira ciro elde etti. Mesleğim Hayatım | Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde bulunan 4 meslek lisesi, koronavirüs sürecinde hijyen malzemeleri üreterek 7 milyon 481 bin lira ciro elde etti.](https://meslegimhayatim.meb.gov.tr/classes/tm.php?src=photos/2021/02/12/900x300_602652e69fc76.jpeg&w=900&h=250)