Çankaya Belediyesi on Twitter: "Okullarımızın bahçelerinde de kar temizleme çalışmaları yapıyoruz. Çankaya Anadolu Lisesi'ndeyiz... https://t.co/xe9i8Sfg3D" / Twitter
Çankaya Belediyesi on Twitter: "Okullarımızın bahçelerinde de kar temizleme çalışmaları yapıyoruz. Çankaya Anadolu Lisesi'ndeyiz... https://t.co/xe9i8Sfg3D" / Twitter
![İAU Ankara on Twitter: "Çankaya Anadolu Lisesi #senintercihin #benimuniversitem #iaü https://t.co/P7ZUoT5B3u" / Twitter İAU Ankara on Twitter: "Çankaya Anadolu Lisesi #senintercihin #benimuniversitem #iaü https://t.co/P7ZUoT5B3u" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DQM7VBzW0AAoDhQ.jpg)
İAU Ankara on Twitter: "Çankaya Anadolu Lisesi #senintercihin #benimuniversitem #iaü https://t.co/P7ZUoT5B3u" / Twitter
![Çankaya Anadolu Lisesi on Twitter: "Çankaya Anadolu Lisesi 2018-19 Eğitim Öğretim Yılı öğretmenler kurulu 3 Eylül 2018 tarihinde yapıldı @cankayailcemem @tcmeb @mustafaozel66 https://t.co/vv1hmkARk6" / Twitter Çankaya Anadolu Lisesi on Twitter: "Çankaya Anadolu Lisesi 2018-19 Eğitim Öğretim Yılı öğretmenler kurulu 3 Eylül 2018 tarihinde yapıldı @cankayailcemem @tcmeb @mustafaozel66 https://t.co/vv1hmkARk6" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DmR1LBEXcAAptNb.jpg)